Монтажна коробка пластик 118*98*50 мм Light Vision VLC-03BX

влевовправо
● Матеріал корпусу пластик,
● Клас захисту IP66,
● Робоча температура -30 °C ~ +50 °C,
● Розміри 118 х 98 х 50 мм
● Клас захисту IP66,
● Робоча температура -30 °C ~ +50 °C,
● Розміри 118 х 98 х 50 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Light Vision |
| Країна виробник | Китай |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 98 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 118 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 125 г |
| Вага брутто | 125 |
| Захист | IP66 |
| Розмір | 118 х 98 х 50 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 95 x 50 x 115 мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | IP66 |
| Тип пристрою | Розподільні коробки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 76 ₴



