Модуль ALISTAR SFP-10G-LR-BX-D SFP+ 10G BASE-BX 1SM WDM LC 20KM TX1330/RX1270nm DOM

- В наявності 4 од.
- Код: 202949
899 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип Форми SFP+,
● Макс. швидкість передачі 11.3G,
● Довжина Хвилі Tx1330/Rx1270nm,
● Макс. відстань передачі 20 км,
● Протоколи SFP+ MSA Compliant, CPRI, eCPaI
● Макс. швидкість передачі 11.3G,
● Довжина Хвилі Tx1330/Rx1270nm,
● Макс. відстань передачі 20 км,
● Протоколи SFP+ MSA Compliant, CPRI, eCPaI
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alistar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 15 мм |
| Відстань передачі | 20km |
| Довжина: | 60 |
| Довжина хвилі | Tx1330/Rx1270nm |
| Метод роботи | SFP+ |
| Порти (вихід) | SFP 11.3G |
| Порти (вхід) | SFP 11.3G |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 15 x 15 x 60 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴

