Модуль ALISTAR SFP-1G-BX-D-L20 SFP 1G 1SM WDM LC 20KM TX1550/RX1310nm DDM

влевовправо
- В наявності 9 од.
- Код: 202945
301 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип Форми SFP,
● Макс. швидкість передачі 1000M,
● Довжина Хвилі 1550nm-TX/1310nm-RX,
● Макс. відстань передачі 20 км,
● Інтерфейс LC Симплекс,
● Оптичні Компоненти DFP BiDi,
● Тип кабелю SMF*,
● DOM Функція,
● Протоколи Fast Ethernet, Gigabit Fibre Channel, MSA
● Макс. швидкість передачі 1000M,
● Довжина Хвилі 1550nm-TX/1310nm-RX,
● Макс. відстань передачі 20 км,
● Інтерфейс LC Симплекс,
● Оптичні Компоненти DFP BiDi,
● Тип кабелю SMF*,
● DOM Функція,
● Протоколи Fast Ethernet, Gigabit Fibre Channel, MSA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Alistar |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 10 мм |
| Відстань передачі | 20 км |
| Довжина: | 60 |
| Довжина хвилі | 1550nm-TX/1310nm-RX |
| Метод роботи | LC |
| Порти (вихід) | SFP 1000М |
| Порти (вхід) | SFP 1000М |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 60 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 301 ₴


