● Тип чипа: MF Zero,
● Робоча частота: 13,56 MHz,
● Функція анти колізії,
● Функція криптозахисту,
● UID: 4 bytes (відповідність до ISO/IEC 14443-3),
● Швидкість передачі даних: 106 Kbit/s,
● Час типової транзакції: менше ніж 35 мс,
● Час швидкої зустрічної транзакції: менше ніж 10 мс,
● Відстань зчитування: до 10 см (залежить від геометрії антени та конфігурації зчитувача),
● Клас захисту: IP 67
● Робоча частота: 13,56 MHz,
● Функція анти колізії,
● Функція криптозахисту,
● UID: 4 bytes (відповідність до ISO/IEC 14443-3),
● Швидкість передачі даних: 106 Kbit/s,
● Час типової транзакції: менше ніж 35 мс,
● Час швидкої зустрічної транзакції: менше ніж 10 мс,
● Відстань зчитування: до 10 см (залежить від геометрії антени та конфігурації зчитувача),
● Клас захисту: IP 67
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Загальні | |
| Вага | 3.8 г |
| Висота | 28 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Максимальна робоча температура | 75 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10 |
| Робоча температура | -40 °C -75 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 4 x 40 мм |
| Розміри | 35 х 28 х 6 мм |
| Стан | Нове |
| Частотна характеристика | 13,56 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 ₴


