● Тип ВВГнгд,
● Кількість жил 3,
● Перетин, мм² 2.5
● Кількість жил 3,
● Перетин, мм² 2.5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Запорізький завод кольорових металів |
| Країна виробник | Україна |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 3 |
| Площа перетину | 2.5 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11540 г |
| Вага брутто | 11540 |
| Висота | 140 мм |
| Довжина: | 290 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Переріз | 2.5 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 290 x 140 x 290 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | ВВГнгд |
| Тип пристрою | Силовий |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 251 ₴


