Безконтактна картка ATIS Mifare Plus 2K-S print

● Тип карт/брелоків: Mifare 13.56 МГц,
● Матеріал: пластик - полівінілхлорид,
● Робоча температура, °C: -25 ~ +85,
● Розміри, мм: 85.4 x 54 x 0.8,
● Вага, г: 5.8
● Матеріал: пластик - полівінілхлорид,
● Робоча температура, °C: -25 ~ +85,
● Розміри, мм: 85.4 x 54 x 0.8,
● Вага, г: 5.8
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Загальні | |
| Вага | 5.8 г |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 0.8 мм |
| Ширина | 85.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 4 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 2 x 90 мм |
| Розміри | 85.4 x 54 x 0.8 мм |
| Стан | Нове |
| Частотна характеристика | 13.56 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 52 ₴

