Секторна антена Ruijie Reyee AirMetro RG-ANT16S-120 5 км 120°

влевовправо
- В наявності 4 од.
- Код: 202932
5 206 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Протокол: 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11a/n,
● Частота: 5 ГГц,
● Робоча дистанція 5км,
● Кут: Г: 120°, В: 10°,
● IP55,
● 361 x 110 x 48.5мм
● Частота: 5 ГГц,
● Робоча дистанція 5км,
● Кут: Г: 120°, В: 10°,
● IP55,
● 361 x 110 x 48.5мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ruijie |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 110 мм |
| Довжина: | 48.5 |
| Ширина | 361 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Wi-Fi | 802.11a/n/ac: 5.150 -5 .350 GHz, 5.470 -5.725 GHz , 5.725 -5 .850 GHz |
| Антена | 16 dBi |
| Вага | 2500 г |
| Вага брутто | 2500 |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Особливості | дальність передачі 5 км |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 180 x 160 x 430 мм |
| Розміри | 361 x 110 x 48.5 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 36 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 206 ₴



