Коробка монтажна ABS 85х85х50, IP54, AP-UEA

● Тип товару Коробка монтажна,
● Ступінь захисту - IP IP54,
● Матеріал корпусу ABS пластик,
● Призначення монтажної коробки для відкритої установки,
● Розміри коробки 85х85х50
● Ступінь захисту - IP IP54,
● Матеріал корпусу ABS пластик,
● Призначення монтажної коробки для відкритої установки,
● Розміри коробки 85х85х50
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 60 г |
| Вага брутто | 60 |
| Захист | IP54 |
| Розмір | 85х85х50 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 46 x 90 мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Тип пристрою | Розподільні коробки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴

