Коробка монтажна ABS 380х280х90, IP65, AP-UEA

● Тип товару Коробка монтажна,
● Ступінь захисту - IP IP65,
● Матеріал корпусу ABS пластик,
● Призначення монтажної коробки для відкритої установки ,
● Розміри коробки 380х280х90
● Ступінь захисту - IP IP65,
● Матеріал корпусу ABS пластик,
● Призначення монтажної коробки для відкритої установки ,
● Розміри коробки 380х280х90
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSV |
| Країна виробник | Україна |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 900 г |
| Вага брутто | 900 |
| Захист | IP65 |
| Розмір | 380х280х90 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 275 x 90 x 380 мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | IP65 |
| Тип пристрою | Розподільні коробки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴

