Коробка розподільна зовнішня квадратна (85х85х40) IP54, UEA

● Ступінь захисту - IP IP54,
● Розміри коробки 85х85х40
● Розміри коробки 85х85х40
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80 г |
| Вага брутто | 80 |
| Захист | IP54 |
| Розмір | 85х85х40 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 110 x 45 x 110 мм |
| Стан | Нове |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Тип пристрою | Розподільні коробки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴

