Карта з кодом тонка (з кодом UID на корпусі) TK4100 ISO

- В наявності
- Код: 202828
17 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Тип чипу: EM4100,
● Робоча частота: 125 KHz,
● Розмір пам’яті: 64 bit,
● Тип пам’яті: RO, тільки читання,
● Відстань зчитування: до 10 см (залежить від геометрії антени зчитувача),
● Форм-фактор: карта,
● Матеріал: ПВХ пластик,
● Колір: білий,
● Клас захисту: IP 67,
● Температура експлуатації: -40°С – 75°С,
● Розміри: 86 х 54 х 0,8 мм,
● Вага: 6,5 г
● Робоча частота: 125 KHz,
● Розмір пам’яті: 64 bit,
● Тип пам’яті: RO, тільки читання,
● Відстань зчитування: до 10 см (залежить від геометрії антени зчитувача),
● Форм-фактор: карта,
● Матеріал: ПВХ пластик,
● Колір: білий,
● Клас захисту: IP 67,
● Температура експлуатації: -40°С – 75°С,
● Розміри: 86 х 54 х 0,8 мм,
● Вага: 6,5 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | ПВХ |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 10 г |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 0.8 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 2 x 90 мм |
| Розміри | 86 х 54 х 0,8 мм |
| Стан | Нове |
| Частотна характеристика | 125 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 ₴

