Роз'єм BNC-M GOLD Corton BOX Q100

влевовправо
Роз'єм BNC(male)-M з пружиною,
Тип Для систем відеоспостереження,
Монтаж Без пайки та обтиску
Тип Для систем відеоспостереження,
Монтаж Без пайки та обтиску
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 г |
| Вага брутто | 10 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина: | 55 |
| Особливості | BNC(male)-M з пружиною |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 10 x 10 x 55 мм |
| Тип пристрою | Конектори і роз'єми |
| Ширина | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴


