Ключ 30x50 мм фіолетовий Proxymity-key EM+MF epoxy

- В наявності
- Код: 202858
43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Працює зі зчитувачами формату EM-Marine, робоча частота 125 кГц, та Mifare 1К, робоча частота 13.56 МГц,
● Технологія: безконтактна радіочастотна ідентифікація (RFID),
● Дальність спрацювання: до 10 см,
● Стандартний протокол передачі даних ISO 18000-2,
● Має вшитий унікальний номер довжиною 40 біт, який не можна перезаписати.
● Технологія: безконтактна радіочастотна ідентифікація (RFID),
● Дальність спрацювання: до 10 см,
● Стандартний протокол передачі даних ISO 18000-2,
● Має вшитий унікальний номер довжиною 40 біт, який не можна перезаписати.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Фіолетовий |
| Загальні | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 50 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Робоча температура | -30 °C ~ +50 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 50 x 50 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Ключ доступу |
| Частотна характеристика | EM-Marine, Mifare 1K (125 кГц, 13.56 МГц) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43 ₴

