Модель дотягувача DS-2055V,
Колір обробки DARK BRONZE,
Тип тяги дотягувача STD HO ARM,
Клас дотягувача EN 3/4/5,
Максимальна вага дверей до 100кг,
Максимальна ширина дверей 1250мм
Колір обробки DARK BRONZE,
Тип тяги дотягувача STD HO ARM,
Клас дотягувача EN 3/4/5,
Максимальна вага дверей до 100кг,
Максимальна ширина дверей 1250мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100000 г |
| Вага брутто | 2300 |
| Вага двері | до 100кг |
| Зусилля довідника | EN_3/4/5 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 80 x 320 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | STD HO ARM |
| Ширина дверей | 1250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 384 ₴


