Гнучкий перехід Yli Electronic DLK-402L

● Складається з гофрованої труби та кріпильних елементів,
● Матеріал: метал металів (в основному цинк), потовщений метал покритий високотемпературною емаллю,
● Тип установки: вуличний/внутрішній,
● Розміри: 542 x 24 x 17 мм,
● Внутрішній діаметр 12 мм,
● Вага: 400 грам
● Матеріал: метал металів (в основному цинк), потовщений метал покритий високотемпературною емаллю,
● Тип установки: вуличний/внутрішній,
● Розміри: 542 x 24 x 17 мм,
● Внутрішній діаметр 12 мм,
● Вага: 400 грам
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 500 г |
| Вага брутто | 500 |
| Висота | 24 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 17 |
| Особливості | внутрішній діаметр 12 мм |
| Розмір | 542 x 24 x 17 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 35 x 35 x 555 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Гнучкий перехід |
| Ширина | 542 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 695 ₴

