Патчкорд 3м Simplex Slim SC/UPC-SC/UPC SM

Багатомодовий оптичний патч-корд типу Simplex з конекторами SC/UPC з двох кінців. Довжина моделі складає 3 метри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина в пакованні | 3 м |
| Довжина: | 245 |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 10 x 245 мм |
| Тип | SC / UPC |
| Тип пристрою | Патч-корд оптичний |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴

