Комплект бездротової охоронної сигналізації U-Prox MP kit Black

В комплект входить U-Prox MP Охоронний центр, U-Prox WDC Магнітоконтакний датчик, U-Prox PIR Датчик руху, U-Prox Keypad G1 Сенсорна клавіатура. Просте встановлення, налаштування з мобільного додатку, налаштування Ethernet по Bluetooth. 30 груп охорони, 60 користувачів. Шифрований радіозв’язок – до 4800 м, 200 бездротових пристроїв в системі: 99 датчиків, 16 клавіатур, 60 брелоків, 20 пристрої автоматизації. Робота автономно або підключення на пульти охорони. Резервування живлення – до 24 годин роботи без основного живлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Загальні | |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 25.4 мм |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Ширина | 167 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ethernet | 100 Mbit |
| GPRS | 850/900/1800/1900 МГц, Class 4 (2 W @ 850/900 МГц), Class 1 (1 W @ 1800/1900МГц) |
| Антісаботаж | Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння). Ключ шифрування -256 біт |
| Бездротовий брелок | 60 |
| Вага | 900 г |
| Вага брутто | 900 |
| Відстань передачі | Бездротовий інтерфейс ISM, два приймально-передавальні пристрої з кількома каналами, до 4800 м (на відкритому просторі) |
| Живлення | 12В, 0.35 А |
| Клавіатура | 16 |
| Кількість груп | 30 |
| Макс. кількість користувачів | 60 (200 пристроїв) |
| Резервна батарея | 2500 мА•г, до 24-х годин |
| Робоча температура | 0°C - +45°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 190 x 60 x 320 мм |
| Розміри | 167 х 120 х 25.4 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Централі |
| Частотна характеристика | 868.0.868.6 МГц, страга 100 кГц, 20 мВт макс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

