Бездротовий комбінований сповіщувач руху та розбиття скла з імунітетом до тварин U-Prox PIR Combi White

влевовправо
- В наявності
- Код: 202564
1 741 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрофон для детекції розбиття скла. Цифрові алгоритми обробки звуку. Розрізняє низькочастотні та високочастоні компонети звука. Передає сповіщення окремо по детектору руху та окремо по розбиттю скла
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Вага | 130 г |
| Висота | 60 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 34.35 мм |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Принцип роботи сповіщувача | Оптико-електронний (пасивний) |
| Протокол зв'язку | Закритий протокол |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Імунітет до тварин | до 20 кг |
| Антісаботаж | Двостороння, шифрована, з визначенням саботажу (глушіння). Ключ шифрування -256 біт |
| Вага брутто | 120 |
| Відстань передачі | Бездротовий інтерфейс ISM з кількома каналами, до 4800 м (на відкритому просторі) |
| Компанія-виробник | U-Prox |
| Країна-виробник | Україна |
| Метод роботи | Мікрофон для детекції розбиття скла, Пасивний інфрачервоний датчик руху |
| Особливості | Товщина скла 2 мм . . . 8 мм, Площа поверхні скла 0.5 м x 0.5 м …. 3.0 м x 3.0 м |
| Покриття | Сповіщувач руху: Відстань спрацювання 12 м, Кут огляду 88°. Сповіщувач розбиття скла: Відстань спрацювання 8 м, Кут огляду 120° |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 60 x 35 x 160 мм |
| Розміри | 90 х 60 х 34.35 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Цифрова температурна компенсація | Підтримує |
| Частотна характеристика | 868.0.868.6 МГц, смуга 100 кГц, 20 мВт макс. |
| Швидкість детекції | 0.3 … 3 м/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 741 ₴





