Дотягувач RYOBI D-1554 DARK BRONZE STD_ARM EN_2/3/4 до_80кг 1100мм

влевовправо
- В наявності 3 од.
- Код: 202795
2 159 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дотягувач дверей RYOBI® серії 1500 модель D-1554 STD (Японія) накладного типу – призначений для керування зовнішніми та внутрішніми дверима. Повністю контролює весь цикл зачинення дверей з роздільно регульованими швидкістями початкового та кінцевого зачинення (прихлопу). Можливість застосовувати у протипожежних дверях з межею вогнестійкості 60хв. Максимальна вага дверей до 80кг, Максимальна ширина дверей 1100мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 80000 г |
| Вага брутто | 1800 |
| Вага двері | 80 кг |
| Зусилля довідника | EN_2/3/4 |
| Регулювання режимів роботи | Підтримує |
| Робоча температура | -20°С - +45°С |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 280 x 80 мм |
| Розміри | 223х67х52 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип важеля | STD_ARM |
| Функція дохлопа | Підтримує |
| Ширина дверей | 1100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 159 ₴


