Проксіміті брелок RFID RFID KEYFOB EM Red

- В наявності
- Код: 202857
11 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
RFID брелок RFID-EM-B формату EM-Marin. Робоча частота: 125 кГц. Матеріал: пластик. Колір: червоний. Розміри 35х28х5мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Key Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Червоний |
| Загальні | |
| Вага | 20 г |
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Компанія-виробник | Key Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 20 x 5 x 10 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | EM-Marine |
| Частотна характеристика | 125 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 ₴

