Дотягувач RYOBI 1200 D-1200T SILVER

влевовправо
Дотягувач дверей RYOBI® серії 1200 модель D-1200T (Японія) накладного типу з ковзною тягою – призначений для керування внутрішніми та легкими зовнішніми дверима. Дотягувачі зі ковзною тягою не дозволяють відчиняти двері ширше, ніж на 105° – 130° (залежно від місця монтажу). Це зумовлено конструкцією самої ковзної тяги. Плаский дизайн європейского типу. Повністю контролює весь цикл зачинення дверей з роздільно регульованими швидкістями початкового та кінцевого зачинення (прихлопу). Дотягувач відповідає 2 класу згідно EN1154. Дотягувач з фіксацією відкритого положення дверей не може використовуватись у складі протипожежних дверей. Максимальна вага дверей - 40кг, Максимальна ширина дверей - 850мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ryobi |
| Країна виробник | Японія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 420 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 40000 г |
| Вага брутто | 1720 |
| Вага двері | 40 кг |
| Зусилля довідника | EN_2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 130 x 50 x 420 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | SLD_HO_ARM |
| Ширина дверей | 850 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 320 ₴


