LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 2м Duplex, 2мм Патчкорд

- В наявності 1 од.
- Код: 202909
424 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптичні патч-корди від компанії Adtek розроблені спеціально для організації з'єднань лише усередині приміщень. Зокрема, підійдуть для організації з'єднань між кінцевим обладнанням або комутації всередині серверних. Оснащені патч-корди конекторами LС-LС. Сколи на обох кінцях відполіровані за технологією UPC. Кабелі складені із двох багатомодових оптичних волокон. Довжина патч-корду 2 метри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 50 мм |
| Довжина в пакованні | 2 м |
| Довжина: | 170 |
| Довжина кабеля | 2 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 170 x 50 x 170 мм |
| Тип | Duplex Multimode LC-LC |
| Тип пристрою | Патч-корд оптичний |
| Центральний провідник | 62.5 ± 2.5 мкм |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴

