Брелок RFID KEYFOB EM RW Gray

- В наявності
- Код: 202820
26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
RFID перезаписуваний брелок RFID-EM-B формату EM-Marin. Робоча частота: 125KHz. Матеріал: пластик. Колір: сірий. Розміри 35х28х5мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Key Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 25 г |
| Висота | 28 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 5 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 25 |
| Компанія-виробник | Key Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 5 x 30 мм |
| Розміри | 35х28х5мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | перезаписуваний брелок EM-Marin |
| Частотна характеристика | 125 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴

