Брелок MIFARE Atis RFID KEYFOB MF Green

- В наявності 3 од.
- Код: 202850
26 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
RFID брелок RFID KEYFOB MF-Green формату Mifare. Робоча частота: 13.56 MHz (1K). Матеріал: пластик.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Key Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 2 г |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 2 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2 |
| Компанія-виробник | Key Technology |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 20 x 30 x 2 мм |
| Стан | Нове |
| Частотна характеристика | Mifare 13.56 мГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 ₴

