Патчкорд плоский, зовнішнього виконання 100 м, Simplex CMS UPC-100SCSC(SM)S(ON)FTTH-OD

- В наявності 2 од.
- Код: 202902
966 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Патчкорд призначений для з'єднання активного оптоволоконного обладнання в мережах PON та для підключення обладнання мобільних операторів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 760 г |
| Вага брутто | 760 |
| Висота | 35 мм |
| Довжина в пакованні | 100 м |
| Довжина: | 240 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 220 x 35 x 240 мм |
| Тип | Патчкорд Simplex |
| Тип пристрою | Оптичний |
| Ширина | 220 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 966 ₴

