Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex CMS UPC-3SCLC(SM)S(ON)

- В наявності 1 од.
- Код: 202908
127 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Оптичний патч-корд SC-LC Simplex 3 метри виготовлений з використанням круглого кабелю з малодимною та безаглогеновою оболонкою (LSZH) діаметром 3 міліметри та одномодовим (Single Mode) волокном виробництва американської компанії Corning. Патч-корд застосовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів, розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: комутатори, свічки, медіаконвертори. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 3 метри LC-SC SM Simplex відповідає пожежним нормам і може застосовуватися при побудові ВОЛЗ у серверних приміщеннях та ЦОД. При виготовленні застосовується UPC полірування оптичного конектора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CMS |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 20 г |
| Вага брутто | 20 |
| Висота | 10 мм |
| Довжина в пакованні | 3 м |
| Довжина: | 240 |
| Довжина кабеля | 3 м |
| Конектор | SC/LC |
| Матеріал оболонки | LSZH |
| Оборонка | LSZH |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 210 x 10 x 240 мм |
| Тип | Симплекс |
| Тип пристрою | Патч-корд оптичний |
| Центральний провідник | SM (одномод) |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 127 ₴

