Гнучкий перехід врізний короткий, використовується для захисту кабелю від пошкодження та деформації. Складається з гофрованої труби та кріпильних елементів. Зроблений із металу металів (в основному цинк). Сірого кольору. Тип установки: вуличний/внутрішній. Розміри 290х25х12мм. Внутрішній діаметр 9мм. Вага 290 грам.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | Внутрішній діаметр 9мм |
| Вага | 290 г |
| Вага брутто | 290 |
| Висота | 25 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 12 |
| Розмір | 290х25х12мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 25 x 305 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Гнучкий перехід |
| Ширина | 290 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴



