Дріт ЗЗКМ ПВС 2х1,5 (бухта 100м.)

Температура експлуатації кабелю від -40 ° С до +40 ° С, Довго допустима температура нагріву жил кабелів при експлуатації 70 °С, Термін служби для проводів, що застосовуються у стаціонарних електроприладах 10 років, Термін служби для інших проводів 6 років, Гарантійний термін експлуатації 2 роки, Температура прокладання кабелю не нижче –5 °С, Кількість жил 2, Площа перерізу жили 1.5 мм2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Запорізький завод кольорових металів |
| Країна виробник | Україна |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 2 |
| Площа перетину | 1.5 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7880 г |
| Вага брутто | 7880 |
| Висота | 270 мм |
| Довжина: | 135 |
| Довжина кабеля | 100 м |
| Оборонка | полівінілхлоридний пластикат |
| Переріз | 1.5 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 270 x 270 x 135 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | ПВС |
| Тип пристрою | Силовий |
| Центральний провідник | Мідний (Cu) |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 729 ₴

