Дріт ЗЗКМ ШВВП 3х2,5 (бухта 100м.)

Температура експлуатації кабелю від -40 до +40 ° С, Довго допустима температура нагріву жил кабелів при експлуатації + 70 ° С, термін служби щонайменше 6 років, Гарантійний термін експлуатації – 2 роки, Температура прокладки не нижче -5 ° С, Кількість жил 3, Площа перетину жили 2.5 мм2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Запорізький завод кольорових металів |
| Країна виробник | Україна |
| Длина в упаковке | 100 м |
| Конструктивні особливості | |
| Кількість жил | 3 |
| Площа перетину | 2.5 кв. мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 13060 г |
| Вага брутто | 13060 |
| Висота | 170 мм |
| Довжина: | 280 |
| Кількість в ящику | 1 шт |
| Переріз | 2.5 мм2 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 280 x 170 x 280 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | ШВВЩ |
| Тип пристрою | Силовий |
| Центральний провідник | Мідний (Cu) |
| Ширина | 280 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 136 ₴

