UHF1-Tag3 - це надвисокочастотна зашифрована мітка, яка призначена для роботи зі зчитувачами ZK UHF. Мітка UHF підходить для керування транспортними засобами. Відстань зчитування карт до 10 метрів для UHF1-10E і UHF1-10F.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 50 г |
| Висота | 13.8 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Ширина | 249 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 50 |
| Робоча температура | -30 ℃ ~ 55 ℃ |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 14 x 18 x 249 мм |
| Розміри | 249 × 13.8 × 18 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | ISO / IEC18000-6C, EPC global Class 1 Gen 2 |
| Частотна характеристика | 840 ~ 960 мГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 113 ₴


