● Працює в частотному діапазоні 13.56 МГц,
● Форм-фактор: крапля,
● Габарити: 30 х 45 х 4 мм
● Форм-фактор: крапля,
● Габарити: 30 х 45 х 4 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Колір | Червоний |
| Загальні | |
| Вага | 20 г |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 2 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 30 x 50 x 2 мм |
| Стан | Нове |
| Частотна характеристика | 13.56 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴


