Карта (товста з прорізом) ЕМ-05 EM-Marine 125 кГц

- В наявності
- Код: 202837
12 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тип ідентифікатора: картка, Стандарт ідентифікатора: EM-Marine (125 кГц), Матеріал: полівінілхлорид, Розміри (мм): 86 х 54 х 1,6 мм, Колір корпусу: білий, Вага: 9 г
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 9 г |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 1.6 мм |
| Ширина | 86 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 20 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Полівінілхлорид |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 25 x 60 x 5 мм |
| Розміри | 86 х 54 х 1.6 мм |
| Стан | Нове |
| Частотна характеристика | 125 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴

