Тип приймально-передавача: пасивний, Стандарт відеосигналу: CVI, TVI, AHD, Дальність передачі сигналу: 440 м 720p, 320 м 1080р, 200 м 3 Мп / 4 Мп / 5 Мп, 170 м 8 Мп, Формат відеосигналу: NTSC, PAL і SECAM, Пропускна здатність: 0-75Mhz, Діапазон робочих температур: -20 - 70С °, Матеріал корпусу: ABS пластик, Розмір: 39х16х15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | кручена пара — BNC |
| Вага | 40 г |
| Вага брутто | 40 |
| Висота | 20 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність передачі | 420 м |
| Довжина: | 100 |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Робоча температура | -20 -70С° |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 80 x 20 x 100 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип сигналу | CVI, TVI, AHD |
| Тип пристрою | Перехідники та балуни |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 141 ₴


