Карта 2-х стандартна тонка 0,8 мм EM-Marine + MIFARE

- В наявності 9 од.
- Код: 202853
37 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
● Карта RFID,
● EM-Marine, Mifare 1K,
● Робоча частота: 125 кГц, 13.56 МГц,
● Розміри: 85 / 54 / 0.8 мм
● EM-Marine, Mifare 1K,
● Робоча частота: 125 кГц, 13.56 МГц,
● Розміри: 85 / 54 / 0.8 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Загальні | |
| Вага | 1 г |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 0.8 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Робоча температура | 125 кГц, 13.56 МГц |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 64 x 85 x 2 мм |
| Розміри | 85 х 54 х 0.8 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | EM-Marine, Mifare 1K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴

