Безконтактний ідентифікатор - брелок BLE, 2.45 ГГц, Дальність читання - до 12 м, Батарея CR2032 (до 1 року роботи), Індикація - зелений і червоний світлодіоди, Робоча температура: 0 С - +50 С, Розміри: діаметр 38 мм х висота 8 мм, довжина ремінця 18 мм, Матеріал корпусу: пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | U-Prox |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Пластик |
| Загальні | |
| Вага | 2 г |
| Висота | 8 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 38 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 2 |
| Робоча температура | 0 С - +50 С |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 20 x 30 x 2 мм |
| Розміри | 38 x 8 x 18 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Частотна характеристика | Bluetooth, 2.45 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴




