Проксіміті карточка MiFare card (К2)

- В наявності
- Код: 202838
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є товари з аналогічними характеристиками →
Безконтактна картка доступу формату Mifare. Робоча частота: 13,56 МГц 1К.
Безконтактна картка доступу формату Mifare. Робоча частота: 13,56 МГц 1К.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Загальні | |
| Вага | 5 г |
| Висота | 1 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 5 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість в ящику | 200 шт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 1 x 85 мм |
| Стан | Нове |
| Частотна характеристика | 13.56 МГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴

