Коробка розгалудження Т160 190х150х77 ІР 66 ОВО

розмір 190х150х77 мм, внутрішній простір 176х135х67 мм, 7х М25, 5х 32 входів, ізоляція 500 В, опір полум'я VDE 0471 / DIN 695 Part 2-1 650 ° C, клас захисту IP66, IK05, -5,00 - 60,00 ° C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 77 мм |
| Ширина | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Вага брутто | 300 |
| Колір | RAL 7035 |
| Кількість в ящику | 20 шт. |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Порти (вхід) | 7 x M25, 5 x M32 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 150 x 190 x 77 мм |
| Розміри | 190х150х77 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Розподільні коробки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 389 ₴

