Коробка розгалудження Т60 114х114х57 ІР 66 OBO

розмір 114х114х57 мм, внутрішній простір 100х100х48 мм, 7х М25 входів, ізоляція 500 В, опір полум'я VDE 0471 / DIN 695 Part 2-1 650 ° C, клас захисту IP66, IK07, -5,00 - 60,00 ° C
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OBO Bettermann |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип системи | Коробка розподільна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 114 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Ширина | 114 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 123 г |
| Вага брутто | 123 |
| Колір | RAL 7035 |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Порти (вхід) | 7 x M25 |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 114 x 114 x 57 мм |
| Розміри | 114х114х57 мм |
| Стан | Нове |
| Тип пристрою | Розподільні коробки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 173 ₴

