загальна довжина 500 мм, розмір гофрованої труби 450х8 мм, внутрішній діаметр 6 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип | Перехідник |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 90 г |
| Вага брутто | 90 |
| Висота | 500 мм |
| Довжина: | 8 |
| Діаметр | 6 мм |
| Компанія-виробник | Yli Electronic |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір | 450х8 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 8 x 500 x 8 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | гнучкий перехід |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴


