загальна довжина 500 мм, розмір гофрованої труби 450х12.7 мм, внутрішній діаметр 11мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 90 г |
| Вага брутто | 90 |
| Висота | 500 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 12 |
| Діаметр | 11 мм |
| Розмір | 450х12.7 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 12 x 500 x 12 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Гнучкий перехід |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 329 ₴


