Набір змінних фільтрів CS-EB-FILTER001

Набір фільтрів для очищувача EZ-CS-EB350A. У комплекті: багаторазовий фільтр попереднього очищення, HEPA H11, вугільний фільтр.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1000 г |
| Вага брутто | 1000 |
| Висота | 50 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 430 |
| Кількість в ящику | 12 шт. |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 350 x 50 x 430 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Сумісність | очищувач повітря EZ-CS-EB350A |
| Тип пристрою | Пристрої для дому |
| У комплекті | багаторазовий фільтр попереднього очищення, HEPA H11, вугільний фільтр |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 111 ₴

