Картка (тонка) ЕМ-06 print EM-Marine 125 кГц

- В наявності
- Код: 202839
18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Є товари з аналогічними характеристиками →
Тип ідентифікатора: картка, Стандарт ідентифікатора: EM-Marine (125 кГц), Матеріал: пластик
Тип ідентифікатора: картка, Стандарт ідентифікатора: EM-Marine (125 кГц), Матеріал: пластик
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Загальні | |
| Вага | 1 г |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 0.8 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 1 |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 55 x 1 x 85 мм |
| Розміри | 85 х 54 х 0.8 мм |
| Стан | Нове |
| Частотна характеристика | EM Marine (EM4100/EM4102) 125 кГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 ₴

