Магнітоконтактний датчик CMK-3-24

- В наявності
- Код: 202602
73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Магнітоконтактний датчик СМК 3-24, блокування дверних і віконних прорізів на відкривання або зміщення. Виразний. 60мА. 30В. 12x24мм. -40 ° С - 60 ° С. Колір білий.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 10 г |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Принцип роботи сповіщувача | Магнітоконтактний |
| Ширина | 12 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 10 |
| Відстань передачі | 15 мм |
| Живлення | 30 В, 60 мА |
| Колір | Білий |
| Компанія-виробник | Без бренда |
| Країна-виробник | Китай |
| Матеріал | Пластик |
| Можливості використання | Усередині приміщень, виразний тип монтажу |
| Робоча температура | -40 °C — +60 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 20 x 10 x 25 мм |
| Розміри | 12 х 24 мм |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 ₴

