1.25Гб / с SFP модуль з роз'ємом RJ-45 S-RJ01

влевовправо
1.25Гб / с SFP модуль з роз'ємом RJ-45. Швидкість передачі 1 Гб / с, відстань передачі до 100 метрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блискавкозахист | ESD |
| Вага | 15 г |
| Вага брутто | 28 |
| Висота | 14 мм |
| Вологість | 0% ~ 90% RH |
| Відстань передачі | до 100 метрів |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 68 |
| Кількість в ящику | 1000 шт |
| Макс. пропускна спроможність | 1.25 Гб/с |
| Максимальна робоча температура | 85 град. |
| Метод роботи | двоспрямоване передавання |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Порти (вихід) | RJ45 (10/100 / 1000M) |
| Потужність споживання | 1Вт |
| Робоча температура | 0 ° C до + 85 ° |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 14 x 14 x 68 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 14 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 387 ₴


