16-канальний приймально-передавач Utepo UTP116PV-HD2

- В наявності 4 од.
- Код: 202475
5 258 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
16-канальний приймально-передавач HD відео сигналу і живлення за UTP кабелю CAT5e / Cat6 на відстань до 300 метрів. Підтримує відеостандарти: HDCVI, HDTVI, AHD і аналоговий. Кожен канал має захист від короткого замикання, перевантаження по струму. Живлення: DC 12-24В, Розмір: 430x83x44 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Utepo |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | BNC / RJ45 |
| Вага | 3750 г |
| Вага брутто | 3750 |
| Висота | 83 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дальність передачі | До 300 метрів |
| Довжина: | 44 |
| Живлення | DC 15-24 В / 192 Вт |
| Захист | Контакт 6кВ, повітря: 8кв |
| Кількість в ящику | 4 шт. |
| Розмір | 430х83х44 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 138 x 420 x 350 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Тип пристрою | Перехідники та балуни |
| Тип сигналу | HDCVI / AHD / HDTVI / CVBS (PAL, NTSC, SECAM) |
| Ширина | 430 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 258 ₴

