10G одномодовий Двоволоконні оптичний модуль SFP SFP-10G-10KM

- В наявності 3 од.
- Код: 202966
1 727 ₴
+380 (63) 338-82-60
- +380 (67) 636-01-90
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Одномодовий оптичний модуль SFP. Швидкість передачі: 10Гбіт / с, Довжина хвилі: TX 1310 нм, Дальність передачі: 10 км. Цей продукт необхідно використовувати в парі з SFP модулем RX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина хвилі | 1310 нм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блискавкозахист | ESD |
| Вага | 17 г |
| Вага брутто | 100 |
| Висота | 13 мм |
| Вологість | 0% -90% RH |
| Відстань передачі | 10 км |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 8 |
| Макс. пропускна спроможність | 10 Гбіт / с |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Метод роботи | Одномодовое Двоволоконні пристрій прийому / передачі |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Порти (вихід) | duplex LC |
| Потужність споживання | 1Вт |
| Робоча температура | -5 °C — +70 °C |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 50 x 25 x 120 мм |
| Розміри | 55х13х8 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Ширина | 55 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 727 ₴

