Передавач POC (PD end) Dahua DH-PFM811-C

влевовправо
1-канальний приймально-передавач сигналу PoC. Призначений для зняття сигналу і живлення з POC лінії від пристрою DH-PFM811-4CH, працює безпосередньо з камерами HDCVI камерами через. Вхідна напруга: DC 12-36В. Вихідна потужність: DC 12В / 15.6Вт, Відео стандарти: тільки HDCVI.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інтерфейси | вхід: 1х BNC / вихід: 1х BNC, 1x Jack DC |
| Вага | 120 г |
| Вага брутто | 120 |
| Висота | 64 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Дальність передачі | До 400 метрів |
| Довжина: | 27 |
| Живлення | DC 12В ~ 36В (від лінії PoC) |
| Захист | Контактний розряд 6 кВ, Загальний режим: 4кВ |
| Кількість в ящику | 45 шт. |
| Розмір | 79x64x27 мм |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 90 x 45 x 110 мм |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Тип пристрою | Перехідники та балуни |
| Тип сигналу | HDCVI |
| Ширина | 79 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 841 ₴


