Конвертер сигналу (приймач) DS-1H05-R

Конвертер сигналу (приймач), забезпечує прийом аналогового або IP сигналу по коаксіальному кабелю. Відстань до 500 м. Вхід: BNC, Вихід: RJ45 / BNC, Живлення: DC 12В / 5Вт, 80x96x27 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 700 г |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 96 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 700 |
| Вологість | 10% ~ 90% RH |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | DC 12В |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Порти (вихід) | 1x RJ45, 1x BNC |
| Порти (вхід) | 1x BNC |
| Потужність споживання | 5 Вт |
| Робоча температура | -10 ℃ ~ 55 ℃ |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 205 x 55 x 290 мм |
| Розміри | 80х27х96 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 12 міс. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 828 ₴

