Точка доступу MikroTik SXT ac (RBSXTG-5HPacD-SA) 5ГГц

5GHz Wi-Fi точка доступу з посиленою антеною. RouterOS L4, CPU 720 МГц, RAM 128 Мб, Порти: 1x RJ45 (1000M), Wi-Fi: 5 ГГц (802.11 a / n / ac), Живлення: DC 12-57В / PoE (802.3af / at), -40º до + 70ºC, 140х140х56 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mikrotik |
| Країна виробник | Латвія |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| CPU | QCA9557 720MHz |
| Ethernet порти (Uplink) | 1x RJ45 (1000M) |
| ROM/RAM | 128Мб |
| Wi-Fi | 5GHz (5 генерація) |
| Антена | Всеспрямована (90°), 14dBi |
| Вага брутто | 680 |
| Живлення | DC 12-57В / PoE (802.3af / at) |
| Кількість в ящику | 20 шт. |
| Локальна пам'ять | 128Мб, NAND |
| Операційна система | RouterOS L4 |
| Потужність споживання | 12 Вт |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 165 x 85 x 240 мм |
| Розміри | 140х140х56 мм |
| Строк гарантії | 12 міс. |
| Общие | |
| Вага | 680 г |
| Висота | 140 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 56 |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 728 ₴

