1.25Гб модуль SFP, приймач (RX) DH-PFT3970

DH-PFT3970 - дальнодіючий оптичний модуль для встановлення локального з'єднання на значних відстанях. Має високу пропускну здатність, а також можливість двонаправленої передачі. Швидкість потоку може досягати 1,25 Гб/c, що дозволяє встановити максимальну якість роботи. Передача здійснюється на 20 кілометрів без додаткових систем посилення або перехідників по дорозі. SFP-приймачі досить компактні та прості в установці. До них підключається кабельне волокно. Пристрої працюють на хвилях 1550/1310nm. Завдяки наявності DH-PFT3970, зв'язати техніку між собою можна в різних будівлях або особливо великих приміщеннях, не втративши стійкості сигналу. Коли стандартне з'єднання має обмежену дальність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 30 г |
| Вага брутто | 30 |
| Висота | 168 мм |
| Відстань передачі | 20 км |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина: | 38 |
| Довжина хвилі | 1550 / 1310nm |
| Кількість в ящику | 20 шт. |
| Макс. пропускна спроможність | 1.25 Гб/с |
| Метод роботи | Двоспрямоване передавання через одне волокно |
| Розмір упаковки (Ш х В х Г) | 11 x 168 x 38 мм |
| Стан | Нове |
| Строк гарантії | 24 міс. |
| Ширина | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 084 ₴

